VI Наукова конференція

НАНСИС 2019
 naumovets@nas.gov.ua Наумовець А.Г. 
Президія НАН України
 Koshechko.V.G@nas.gov.ua Кошечко В.Г.  
Президія НАН України
 pohodenko@nas.gov.ua Походенко В.Д.
Президія НАН України
 Belyaev@nas.gov.ua Бєляєв О.Є. 
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова НАН України
Білоус А.Г.
Інститут загальної та неорганічної хімії ім. В.І.Вернадського НАН України
 Brodyn@nas.gov.ua Бродин М.С.  
Інститут фізики НАН України
 Bulavin@nas.gov.ua Булавін Л.А. 
Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
 Voyevodin@nas.gov.ua Воєводін В.М.
Національний науковий центр «Харьковский физико-технический Інститут» НАН України
 Gnatchenko@nas.gov.ua Гнатченко С.Л. 
Фізико-технічний Інститут низьких температур ім. Б.І.Вєркина НАН України
Kartel.M.T@nas.gov.ua Картель М.Т.
Інститут хімії поверхні ім. О.О.Чуйка НАН України
 Komisarenko@nas.gov.ua Комісаренко С.В.  
Інститут біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України
 Kuchuk_Jatsenko@nas.gov.ua Кучук-Яценко С.І. 
Інститут електрзварювання ім. Є.О.Патона НАН України
Петров В.В.
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України
 Pekhnyo@nas.gov.ua Пехньо В.І.
Інститут загальної та неорганічної хімії ім. В.І.Вернадського НАН України
Рагуля А.В.
Інститут проблем матеріалознавства ім. І.М.Францевича НАН України
 Chekhun@nas.gov.ua Чехун В.Ф.
Інститут експериментальної патології, онкології та радіобиології ім. Р.Є.Кавецького НАН України
 Uvarov.V.M@nas.gov.ua Уваров В.М.
Інститут металофізики ім. Г.В.Курдюмова НАН України
 Mal@nas.gov.ua Мальчевський І.А. 
Президія НАН України
Bespalov@nas.gov.ua Беспалов С.А. 
Президія НАН України
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Реєстрація:

 

до 1 липня 2019 р.

Реєстрація подовжена до 20 липня!

Тези:

 

до 1 серпня 2019 р.

Статті:

 

4 грудня
2019 р
(при реєстрації)

Новни

Нова сторінка на сайті

/ Новини
На сайті з'явилася нова сторінка - Аналітика! (Елементи статистики щодо ...
Детальніше...

Подовжена реєстрація

/ Новини
Реєстрація подовжена до 20 липня! ...
Детальніше...

Прийом тез

/ Новини
На сайті  розпочато прийом тез ! ...
Детальніше...

Розпочата реєстрація

/ Новини
Реєстрація розпочата на сторінці Анкета учасника ...
Детальніше...
Загрузка...

СЕКРЕТАРІАТ

Владимирская_54_Киев_2010_02

НАНСИС–2019
Президія НАН України
вул. Володимирська, 54
Україна, Київ-30, 01601

тел.:+38 (044) 234 9302


E-mail: nansys2019@nas.gov.ua

Детальніше

Погода